ارسال پاسخ 
معرفی منابع Pre-IELTS
نویسنده پیام
ارسال: #1
معرفی منابع Pre-IELTS
کاربر تازه کار
**
اعتبار:
0
سپاس ها
0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی. یه راهنمایی خواستم در مورد منابع تدریس در کلاس های Pre-IELTS. قصد دارم تدریس کنم به گروهی از زبان آموزان بزرگسال در سطح مبتدی که واسه تحصیل در خارج و دکترا میخوان مدرک IELTS داشته باشن. البته واسشون روشن کردم که حداقل یکسال طول میکشه. به نظر شما از چه سری کتابهایی شروع کنم. کتابهای زیر رو دیدم جاهای مختلف تدریس می کنن. نظر شما چیه؟ (میخوام با لهجه بریتانیایی باشه)
English result, New Headway Plus, Face2face, True to Life.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
08-16-2012 01:32 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #2
RE: معرفی منابع Pre-IELTS
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن

اعتبار:
12
سپاس ها
247
سپاس شده 1122 بار در 558 ارسال

با سلام فکر نمیکنی اگه با کتابهایی که مخصوص IELTS هستن بری جلو بهتر باشه؟ سایت آفرینش رو یه سر بزن. کتابهای خوبی داره. مثل Achieve IELTS یا مجموعه ی Cambridge IELTS؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
08-16-2012 01:35 PM
ارسال: #3
کاربر تازه کار
**
اعتبار:
0
سپاس ها
0

سلام مرتضی جان. مرسی از پیشنهادت. فکر میکنم کتابهایی مثل Achieve IELTS یا Ace the IELTS و انتشارات کمبریج... برای زبان آموزان سطح متوسطه به بالا می تونن خیلی مفید باشن. متاسفانه زبان آموزان من مدرک کارشناسی ارشد دارن ولی زبانشون در حد دبیرستان هم نیست. بی انصافا توی سایتشون نمی نویسن واسه شروع Pre-IELTS یا Fundamental از چه منابعی استفاده می کنن.
08-16-2012 01:46 PM
ارسال: #4
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن

اعتبار:
12
سپاس ها
247

اگه اینقدر ضعیفن سعی کن از کتابای self study استفاده کنی نه از کتابهایی که مربوط به سر کلاسه. مثل vocab in use یا grammar in use و بقیه خودخوان ها. کتابهایی که خودخوان نیستند نیاز به درس دادن دارن، یعنی باید lesson plan داشته باشی بعدم سرعت پیشترفتشون کمه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
08-16-2012 01:54 PM
ارسال: #5
کاربر تازه کار
**
اعتبار:
0
سپاس ها
0

پیشنهاد خوبیه. بهشون کتابهای Vocabulary in use یا Longman vocabulary (elementary, intermediate and Advanced) و کتاب Grammar in use رو معرفی می کنم. البته باید کلاس هم بیان که یه پولی هم توش باشه. LOL... اونجا مکالمه رو با یکی از سری کتاهای کمبریج باشون کار میکنم. مرسی .
08-16-2012 02:07 PM
تبلیغات ویژه

ارسال: #6
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن

اعتبار:
12
سپاس ها
247

موفق باشید.

08-16-2012 02:39 PM
ارسال: #7
کاربر تازه کار
**
اعتبار:
0
سپاس ها
0
سپاس شده 11 بار در 3 ارسال

با سلام
من به عنوان پیشنهاد با یک تجربه ای که کلاسهای آفرینش داشتم منابع زیر را برای دوستان پیشنهاد میکنم .(تعداد زیادی از این منابع توسط بهترین استاد آفرینش آقای دکتر زارع به اینجانب معرفی شده اند )
در زمینه گرامر کاربردی برای آیلتس
1- cambridge- grammar for ielts
در زمینه لغاتی که در متون reading & listening به کار میرود
2-cambridge-vocabulary for ielts
3-barron's essential words for ielts
البته هر سه کتاب فوق تمرینهایی برای هر چهار مهارت دارند که بصورت خود آموز میتونه انجام بشه
4- دوره Intermediate objective ielts cambridge تکنیکهای لازم به همراه روشی خود آموز را برای مدرسین و دانش آموزان فراهم میکنه (شاید بهترین کتاب برای کسانی که سطح متوسط دارند این کتاب باشه)
5- نرم افزار Longman writing coach به همراه مجموعه Academic Word List ایده های خوبی برای ساختن جملات زیبا در writing فراهم میکنه
6- کتاب 15 Days Practice for IELTS Writing که البته 15 روزه تموم نمیشه !!! بهترین کتاب برای نمایش ساختارهای پاراگراف و جمله و ... است
7- پادکستهای بریتیش کانسیل و listining های خود exam ها برای تقویت شنوایی بسیار کمک میکنند بخوص اگر دانشجو اونها را transcribe کند(معجزه میکنه این transcribe)
با آرزوی موفقیت کامران
08-21-2012 07:56 PM
 سپاس شده توسط kardo
ارسال پاسخ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
Facebook Linkedin Twitter Digg MySpace Delicious

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

زمان کنونی: 07-23-2014, 11:12 PM